Jesteśmy polskim producentem łóżek tapicerowanych i wezgłowi które są współcześnie bardzo popularne w pomieszczeniach sypialni.

Nasze łóżka nie są tylko zwykłym miejscem do spania, ich oryginalne, nowoczesne wzornictwo oraz wykonanie sprawia że są one także ozdobą, nadają charakteru każdej sypialni.

Zależy nam aby każdy produkt który jest naszym dziełem reprezentował wysoką jakość wykonania, dlatego już na etapie projektowania i dalej produkcji przywiązujemy szczególną uwagę na staranność i detale.

Mimo tego KaRo meble posiada krótki staż na rynku sprzedaży mebli do sypialni, wszystkie te zalety zostały już docenione przez szerokie grono klientów. Oferta i proces produkcji są stale rozwijane, chcemy stale oferować meble sypialniane wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Z racji tego że jesteśmy producentem łóżek tapicerowanych istnieje możliwość wykonania łóżek pod wymiar dla klienta. Każdy z naszych produktów może być wykonany w dowolnej kolorystyce wybarwień drewna czy materiałów które dostępne są we wzornikach.

W zależności od potrzeb klienta wystawiamy faktury VAT lub paragony. Łóżka sypialniane oraz wezgłowia które wykonujemy dostarczamy bezpiecznym transportem na terenie całej Polski. Oferujemy 24 miesięczny okres gwarancji.